Шановні пацієнти

з 18.03.2020 по 03.04.2020

Клініка працює в ургентному режимі у зв’язку з введенням у державі каратнтину.

 м. Київ, вул. Лаврухіна, 3   (044) 534-37-00,  (096) 534-07-77,  (066) 534-07-77          Записаться на прием

Лікування з використанням мікроскопа:

мікроскоп CALIPSO
У клініці використовується мікроскоп CALIPSO MDM-500
Головна відмінність і перевага лікування під мікроскопом в тому, що стоматолог добре бачить робочий простір.
Робота з мікроскопом дає прекрасний огляд, багаторазове збільшення і хороше освітлення за рахунок вбудованого джерела світла. Завдяки цьому, лікар діє більш акуратно, не пошкоджуючи здорові тканини, а також забезпечує максимально якісне лікування.

Контроль обробки зубів, якості реставрацій, точності цементування ортопедичних
конструкцій.

Можливість ретельного обстеження кордонів препарування важлива для всіх реставраційних процедур, перевірка і їх корекція під контролем мікроскопа дозволяють підвищити їх точність, якість і в підсумку, термін придатності.
Лікування складних кореневих каналів, при лікуванні і пломбуванні зубів з атиповим
будовою.

Мікроскоп допомагає лікареві виявити входи в канали, якісно їх очистити і ретельно запломбувати, що дозволяє зберегти зуб на довгі роки. Канали зуба мають складну анатомічну будову і без збільшення не завжди можна виявити всі кореневі канали та їх відгалуження. Чи не виявлені кореневі канали залишаються необробленими і незапломбірованнимі, що веде до підтримання вогнища інфекції і повторним запаленням.

Повторне ендодонтичне лікування.
Після раніше проведеного неуспішного ендодонтичного лікування, робота з використанням мікроскопа дозволяє: здійснювати ретельний контроль повторного лікування кореневих каналів, виявити вхід в кореневі канали, можливі додаткові канали, видалити уламки інструментів, побачити і закрити перфорацію в кореневих каналах.

 

Використання мікроскопа дозволяє на початковому етапі виявити перфорації, тріщини, при яких зуб далі лікувати не має сенсу. Це виключає проведення свідомо неефективних процедур.

Лікування зубів під мікроскопом більш тривале і дороге, ніж традиційне лікування, так як весь процес лікування проводиться більш ретельно і якісно. Відповідно, результат лікування дозволяє не допустити передчасну втрату зубів.

    Введите Ваше имя и телефон и администратор клиники свяжется с Вами в ближайшее время:

      Введіть Ваше ім'я та телефон і адміністратор клініки зв'яжеться з Вами у найближчий час: