Шановні пацієнти

з 18.03.2020 по 03.04.2020

Клініка працює в ургентному режимі у зв’язку з введенням у державі каратнтину.

 м. Київ, вул. Лаврухіна, 3   (044) 534-37-00,  (096) 534-07-77,  (066) 534-07-77          Записаться на прием

Терапевтичне лікування

  1. Швидка стоматологічна допомога
  2. Реставрація зубів
  3. Лікування каналів
  4. Лікування зубів з використанням мікроскопа

Реставрація зубів

Фотополімерна реставрація – відновлення зруйнованої частини зуба світлоотверждаємимі матеріалами в одне відвідування.
Реставрація забезпечить Вам відновлення форми, кольору і функції зубів на тривалий час, при дотриманні всіх етапів і необхідних маніпуляцій.
Важливо пам’ятати, що все фотополімерні реставрації вимагають постійної полірування і професійної гігієни, тому що згодом фотополімери можуть втратити яскравість і природність.

Рекомендовано 2 рази в рік приходити на профілактичний огляд до лікаря.


Лікування каналів

Якісна антисептична підготовка і пломбування системи кореневих каналів сучасними матеріалами дає можливість надовго зберегти свої зуби.
Сучасні технології дозволяють лікувати запальні захворювання періодонта (в тому числі і кісти) без хірургічного втручання, з прогнозованим стабільним результатом.

Кореневі канали зубів мають складну анатомічну будову. У більшості випадків основною кореневої канал має безліч бічних відгалужень – микроканалов. Як правило, ці відгалуження присутні в верхівкової третини кореневого каналу – найбільш критичному до якості пломбування ділянці. Незапломбірованние відгалуження основного каналу – потенційні джерела інфекції, що призводить до запальних ускладнень.
    Звичайні методи пломбування кореневих каналів не завжди дозволяють домогтися бажаного результату, а порожнечі, присутні в кореневому каналі після неякісної пломбування часто призводять до ускладнень.
Коректне формування каналу кореня зуба, його якісна антисептична обробка, а також використовувані в нашому медичному центрі техніки пломбування каналів (так звана тривимірна обтурація каналів за допомогою обтураторов GuttaCore™, Termafil™ або апарату для вертикальної гарячої конденсації ά-гутаперчі в кореневому каналі) забезпечують передбачувану і якісну пломбування каналів.


Лікування зубів з використанням мікроскопа

При пломбуванні зубів і лікуванні кореневих каналів зі складним або атиповим будовою, використовується мікроскоп, який допомагає лікарю виявити приховані канали, якісно їх очистити і ретельно запломбувати, що дозволяє зберегти зуб на довгі роки.
    Канали зуба мають складну анатомічну будову і без збільшення неможливо виявити всі кореневі канали та їх відгалуження. Чи не виявлені кореневі канали залишаються необробленими і незапломбірованнимі, що веде до підтримання вогнища інфекції і повторним запаленням.
    Після раніше проведеного неуспішного ендодонтичного лікування, робота з використанням мікроскопа дозволяє: здійснювати ретельний контроль повторного лікування кореневих каналів, виявити вхід в кореневі канали, можливі додаткові канали, видалити уламки інструментів, побачити і закрити перфорацію в кореневих каналах.

У нашій клініці будь-яке втручання в кореневі канали відбувається тільки із застосуванням мікроскопа.

    Введите Ваше имя и телефон и администратор клиники свяжется с Вами в ближайшее время:

      Введіть Ваше ім'я та телефон і адміністратор клініки зв'яжеться з Вами у найближчий час: