Шановні пацієнти

з 18.03.2020 по 03.04.2020

Клініка працює в ургентному режимі у зв’язку з введенням у державі каратнтину.

 м. Київ, вул. Лаврухіна, 3   (044) 534-37-00,  (096) 534-07-77,  (066) 534-07-77          Записаться на прием

Профілактика захворювань:

Vector – терапія

аппарат для лечения пародонтита Вектор
Одна з найсучасніших і ефективних технологій лікування пародонтиту, що застосовується на
будь-якій стадії захворювання – лікування за допомогою апарату “Вектор”.
Основна відмінність цієї модернізованої ультразвукової системи від традиційних полягає в тому, що інструмент має безпосередній вплив нема на зуб, а на навколишнє зуб рідина, що значно знижує неприємні відчуття в процесі лікування через відсутність вібрації. Прилад дозволяє дуже ефективно видалити підясенні зубні
відкладення (навіть в місцях утрудненого доступу), знищити патогенні мікроорганізми і їх токсини, ретельно промити пародонтальні кишені і відполірувати коріння зубів. Оскільки апарат не доторкається до зуба, то під час лікування не ушкоджуються тверді тканини, а частинки гідроксиапатиту, що містяться в полірувальної рідини знижують чутливість зубів. При проведенні даної методики відсутні травми ясна і пов’язаної з нею хворобливістю в післяопераційному періоді.
У багатьох випадках пародонтиту застосування апарату «Вектор» дозволяє уникнути хірургічного втручання, зміцнити і надовго зберегти зуби.


Airflow

аппарат для удаления камня и полировки зубов Airflow
Air-Flow – комбінований апарат для видалення каменя і полірування зубів.
Об’єднує піскоструминний метод для видалення м’яких зубних відкладень, очищення та полірування зубів і ультразвукової пьезо-керамічний метод для видалення твердих зубних відкладень.
Видалення зубного каменю методом Air Flow дозволяє швидко, ефективно і абсолютно безболісно очистити зуби від поверхневих забруднень, причому навіть у важкодоступних місцях.
Зі спеціального сопла, яке спрямовує лікар, під тиском подається повітряно-водяна суміш, яка містить спеціальний порошок, в основі якого дрібнодисперсний, що не абразивний і не токсичний бікарбонат натрію (за смаком і основних властивостей нагадує звичайну соду).
Одночасно з цим в роті у пацієнта працює відсмоктування, що видаляє надійшов розчин.


Озонотерапия

аппарат для производства озона OzoneDTA
Апарат OzoneDTA спеціально створений для виробництва озону, який можна застосовувати на обмежених ділянках з терапевтичною метою.
Здатність чистого озону знищувати бактерії, грибки і мікроби робить даний прилад важливим інструментом в стоматологічній практиці, тому що має сильну дезинфікуючу силу.
Озон – це газ, і за рахунок дифузії, сам досить глибоко проникає в м’які тканини організму, а електромагнітне поле допомагає йому проникати і на невелику глибину твердих тканин. Крім того, озон замінює всі відомі сьогодні антибіотики, не має ефекту звикання, безболісний і безвідмовний в боротьбі з вірусами і бактеріями.

    Введите Ваше имя и телефон и администратор клиники свяжется с Вами в ближайшее время:

      Введіть Ваше ім'я та телефон і адміністратор клініки зв'яжеться з Вами у найближчий час: