Шановні пацієнти

з 18.03.2020 по 03.04.2020

Клініка працює в ургентному режимі у зв’язку з введенням у державі каратнтину.

 м. Київ, вул. Лаврухіна, 3   (044) 534-37-00,  (096) 534-07-77,  (066) 534-07-77          Записаться на прием

Пародонтологія

 1. Лікування пародонтозу, гінгівіту та інших захворювань ясен
 2. Вектор-терапія
 3. Шинування зубів
 4. Хирургічна пародонтологія
 5. Озоно-терапія

Vector – терапія

У багатьох випадках пародонтиту застосування апарату «Вектор» дозволяє уникнути хірургічного втручання, зміцнити і надовго зберегти зуби.

Одна з найсучасніших і ефективних технологій лікування пародонтиту, що застосовується на будь-якій стадії захворювання – лікування за допомогою апарату “Вектор”.
Суть даної терапії – в очищенні інфікованих тканин поверхні кореня і ясен (в процесі процедури на робочий інструмент направляється суміш, яка містить найдрібніші частинки гідроксиапатиту, за допомогою якого ефективно і якісно видаляються наддесневие і підясенні зубні відкладення) і створення умов для відновлення зубодесневого прикріплення, і як наслідок, стабілізації захворювань пародонту.
Основна відмінність цієї модернізованої ультразвукової системи від традиційних полягає в тому, що інструмент має безпосередній вплив нема на зуб, а на навколишнє зуб рідина, що значно знижує неприємні відчуття в процесі лікування через відсутність вібрації. Прилад дозволяє дуже ефективно видалити підясенні зубні відкладення (навіть в місцях утрудненого доступу), знищити патогенні мікроорганізми і їх токсини, ретельно промити пародонтальні кишені і відполірувати коріння зубів. Оскільки апарат не доторкається до зуба, то під час лікування не ушкоджуються тверді тканини, а частинки гідроксиапатиту, що містяться в полірувальної рідини знижують чутливість зубів. При проведенні даної методики відсутні травми ясна і пов’язаної з нею хворобливістю в післяопераційному періоді.
У багатьох випадках пародонтиту застосування апарату «Вектор» дозволяє уникнути хірургічного втручання, зміцнити і надовго зберегти зуби.

Ми радимо повторювати гігієнічну чистку 2 рази в рік. При наявності схильності до захворювань тканин пародонта (часто виникає кровоточностью ясен) рекомендується відвідування стоматолога для профілактичного огляду 4 рази на рік.


Шинирование зубів скловолокном

В результаті розвитку пародонтиту, при травмах, після хірургічних втручань – відбувається порушення периодонтального підтримує механізму зубів, тобто їх патологічної рухливості, внаслідок пошкодження зв’язкового апарату зубів.
Шинування зубів стекловолоконной стрічкою – метод з’єднання рухливих зубів між собою.
В результаті шинирования зменшується рухливість зубів, так як жорсткість конструкції шини не дає їм розхитуватися. В шину обов’язково включаються здорові зуби і, чим більше їх включено, тим вище ефективність шини. Основне навантаження при жуванні припадатиме на здорові зуби.
Скловолоконна стрічка має білий колір, що дозволяє їй бути менш помітним на Ваших зубах. Існує кілька способів фіксації зубів. Кожен з них підбирається індивідуально. Необхідно пам’ятати, що в області шинуванням зубів повинна бути індивідуальна гігієна, про яку Вам розповість лікар-пародонтолог.


Хирургічна пародонтологія

Хирургична пародонтологія включає в себе безліч різних методів і технологій, основними вважаються:

 • резекція ясенних кишень
 • гінгівектомія (подовження коронки зуба)
 • регенерація кісткової тканини
 • застосування мягкотканой трансплантатів
 • Гінгівопластика
 • Кюретаж пародонтальних кишень
 • Клаптеві операції
 • Корекція альвеолярного відростка
 • Френулопластика (пластика вуздечки)

Хірургічна пародонтологія потрібно в важких клінічних ситуаціях, коли консервативні методи не приносять бажаного результату і в тканини, що оточують зуб, проникає глибокий і великий запальний процес.


Озонотерапія


Здатність чистого озону знищувати бактерії, грибки і мікроби робить даний прилад важливим інструментом в стоматологічній практиці, тому що має сильну дезинфікуючу силу.
Озон – це газ, і за рахунок дифузії, сам досить глибоко проникає в м’які тканини організму, а електромагнітне поле допомагає йому проникати і на невелику глибину твердих тканин. Крім того, озон замінює всі відомі сьогодні антибіотики, не має ефекту звикання, безболісний і безвідмовний в боротьбі з вірусами і бактеріями.

  Переваги озонотерапії:

 • надає сильну антибактеріальну дію, сприяючи швидкому загоєнню ран і лікування інфекцій;
 • подача озону до місця обробки відбувається через спеціальний наконечник з насадкою, який направляється тільки на область, яка підлягає лікуванню;
 • ефект дезінфекції за допомогою озону триває довгий час;
 • в деяких випадках дозволяє уникнути використання антибіотиків.
 • можна використовувати при проведенні хірургічних операцій в порожнині рота, а також для перед- і постхірургічної обробки.

  Введите Ваше имя и телефон и администратор клиники свяжется с Вами в ближайшее время:

   Введіть Ваше ім'я та телефон і адміністратор клініки зв'яжеться з Вами у найближчий час: