Шановні пацієнти

з 18.03.2020 по 03.04.2020

Клініка працює в ургентному режимі у зв’язку з введенням у державі каратнтину.

 м. Київ, вул. Лаврухіна, 3   (044) 534-37-00,  (096) 534-07-77,  (066) 534-07-77          Записаться на прием

Ортопедичне лікування

 1. Металокераміка
 2. Оксид цірконию
 3. Вініри
 4. Керамічні вкладки
 5. Бюгельныі протези
 6. Знімні протези

 7. Металокераміка

  Металокерамічне протезування – класичний перевірений часом метод незнімного протезування, не втратив актуальність до сьогоднішніх днів.
  Металокерамічні конструкції досить непогано передають колір природних зубів. Перевагою методу є велика міцність конструкції в поєднанні з певною естетичністю, що дає можливість виготовлення мостовидних конструкцій великої протяжності, а внутрішня металева поверхня міцно склеюється з тканинами зуба при цементуванні.
  Інші матеріали не справляються з такими завданнями: конструкції великої протяжності, виконані з оксиду цирконію схильні до поломок в силу своєї високої жорсткості і крихкості, а пластик – матеріал зі зниженою міцністю.

  Металокераміка – один з найбільш універсальних способів відновлення втраченої функції і естетики.


  Оксид цирконию

  Оксид цирконию – це світлий напівпрозорий матеріал, який використовується як основа (ковпачок) для нанесення керамічної маси або використовуваний без нанесення кераміки як повна коронка в бічних відділах.
  Каркас з оксиду цирконію для коронки виготовляється методом комп’ютерного фрезерування, що пояснює високу точність виготовлення.
  Оксид цирконію біосумісний з тканинами порожнини рота і не викликає алергію.
  Має хороші естетичні характеристики і в силу цього основною логічною передумовою для використання цього матеріалу, є необхідність виготовлення максимально естетичних мостоподібних конструкції в передньому відділі зубних рядів. Виготовлення одиночних коронок недоцільно, оскільки вони суттєво програють цельнокерамических коронкам в здатності приклеюватися до зубів, і існує небезпека відколу керамічної маси з ковпачка оксиду цирконію.


  Вініри

  Вініри – це керамічні накладки (штучна емаль), товщиною 0,5 мм.
  Ця технологія дозволяє змінити колір, нахил зуба, відновити втрачену форму зуба.
  Так як в основі виготовлення вінірів використовується керамічна маса (фарфор) і їх прикріплення до поверхні зуба здійснюється за допомогою спеціальних високоміцних цементів, то в результаті ми отримуємо максимально стабільний, функціональний, естетичний, довготривалий результат.
  Термін служби вінірів, при правильному догляді, може становити не одне десятиліття. Так як, найчастіше, вініри ставляться в межах емалі і це високоточна конструкція, то ризик виникнення карієсу під ними мінімальний.
  Іноді вініри це більш простий спосіб усунути нерівність зубного ряду, ніж ортодонтичне лікування (брекети)


  Керамічні вкладки

  Керамічні вкладки – це конструкції, виконані з монолітної керамічної маси, Цементовані в порожнину зуба для відновлення анатомічної форми коронки зуба, що відрізняються дуже високою міцністю і естетикою, ідентичною здорової емалі зуба.
  Основними показаннями до виготовлення керамічної вкладки є великі порожнини в зубах, які утворюються в результаті запущеного карієсу, лікування каналів, заміни старих великих пломб.

   Переваги керамічних вкладок:

  • Керамічні вкладки мають більшу міцність, ніж пломби. На зуби з великими порожнинами виготовляються вкладки, а не великі пломби, тому, що останні легко ламаються (через пошарового нанесення пломби і появи «зон слабкості»).
  • Керамічні вкладки запобігають розколи зуба завдяки більш точному розподілу жувального навантаження і дуже точному прилягання до решти зуба.
  • Керамічні вкладки ідеальні в естетичному плане.Кераміка повністю імітує колір справжнього зуба.
  • Керамічні вкладки стійкі до зовнішніх впливів, вони не змінюють з часом колір, навіть під дією харчових барвників.
  • Під вкладками дуже рідко виникає карієс.

  Бюгельні протези

  Бюгельні протези – це знімна ортопедична конструкція. Вони мають ряд переваг перед традиційними, так званими, пластинчастими знімними протезами, так як передають жувальну навантаження лише частково на слизову оболонку протезного ложа, а значну частину тиску, за допомогою опорно-утримуючих пристроїв, на природні зуби або імплантати. Завдяки цьому, спосіб передачі жувального навантаження стає ближче до фізіологічного.
  Такий протез має більш компактний вигляд, значно міцніше, довговічніше, зручніше. При цьому створюються більш сприятливі умови для слизової оболонки протезного ложа, і скорочується час адаптації до таких протезів. При користуванні бюгельнимі протезами пацієнти не відчувають дискомфорту під час їжі, оскільки не порушується сприйняття смаку їжі.

  Основою при бюгельном протезуванні є металевий каркас (дуга) з надміцних хромокобальтових, титанових або золотоплатиновому сплавів з усіма кріпильними і функціональними елементами, на яких розташовується пластмасовий базис з штучними зубами. Дуги, що з’єднують праву і ліву сторони протеза, розташовуються в спеціальних місцях рота, не створюючи дискомфорту.
  Бюгельні протези вважаються умовно-знімними, тому що відсутня необхідність знімати їх на ніч, користуватися ними, на відміну від протезів, можна цілодобово. Знімати протез необхідно тільки для догляду за ним. Конструкція бюгельного протеза є більш гігієнічною і зручною у використанні.

   Існують кілька видів бюгельних протезів:

  • З кламмерами – утримуються на опорних зубах за допомогою спеціальних гачків, які щільно охоплюють опорний зуб, не заподіюючи шкоди емалі.
  • З замками – у бюгельного протеза з замками дуже жорстка фіксація, майже нерухома, в результаті чого більша частина тиску передається на опорні зуби, одягнені в спеціальні коронки. Замки складаються з двох елементів. Один з елементів знаходиться безпосередньо на самому бюгельном протезі, а інший на коронці, одягненою на опорний зуб. Кріплення бюгельного протеза з замками приховано всередині протеза, тому його, на відміну від кламерів, практично не помітно в роті.
  • З телескопічною системою фіксації – в основі даного виду протезування лежать телескопічні коронки.
   Одна цементується на зуб. Друга, внутрішній контур якої повторює зовнішній контур першої, розташовується в бюгельном протезі. Одна коронка сідає на іншу і цим самим щільно утримується протез. Протезування бюгельнимі протезами з телескопічною системою фіксації вважається універсальним, так як з роками кількість опорних зубів може змінитися, а протез залишиться тим же самим, що вимагає мінімальної корекції.

  Знімні протези


  Крім, всім відомих, класичних пластикових знімних протезів, ми можемо запропонувати гнучкі нейлонові протези і повні знімні протези, виготовлені за технологією BPS.
  Виготовлення знімних протезів за системою біофункціонального протезування (технологія BPS) дозволяє виготовити повні знімні протези верхньої і нижньої щелепи відповідають максимальним естетичним і функціональним вимогам в стоматології.
  Дана система дозволяє досягти стабільної фіксації зубних протезів, в умовах, які вважаються незадовільними для класичних знімних протезів.

  Введите Ваше имя и телефон и администратор клиники свяжется с Вами в ближайшее время:

   Введіть Ваше ім'я та телефон і адміністратор клініки зв'яжеться з Вами у найближчий час: