Шановні пацієнти

з 18.03.2020 по 03.04.2020

Клініка працює в ургентному режимі у зв’язку з введенням у державі каратнтину.

 м. Київ, вул. Лаврухіна, 3   (044) 534-37-00,  (096) 534-07-77,  (066) 534-07-77          Записаться на прием

Діагностичне моделювання рухів зубощелепної системи

Артикулятори – апарати, що дозволяють імітувати рухи нижньої щелепи, які відтворюють різні артикуляційні та оклюзійні руху і настроюється за індивідуальними параметрами пацієнта.

Артикулятор Artex, Amann Girrbach

Артикулятор Artex
Для відновлення жувальної функції зубощелепної системи необхідно відтворення правильної траєкторії переміщення нижньої щелепи. Вона індивідуальна для кожної людини, залежить як від форми зубів, так і від анатомічних особливостей скронево-нижньощелепних суглобів. Для цього лікар використовує методику артикуляційної діагностики, що служить для визначення і подальшого перенесення індивідуальних параметрів пацієнта.
Використання артикулятора допомагає правильно діагностувати причини порушень у функціонуванні зубощелепної системи і проводити адекватне лікування, яке може включати в себе заходи, спрямовані на відтворення правильного змикання зубів (виборче прішліфовиваніе зубів, усунення завищують пломб, грамотне протезування або перепротезірованіе, використання Сплінт-терапії).

У нашому медичному центрі для виготовлення будь-якого протеза ми використовуємо повністю налаштовує артикулятори Artex, фірми Amann Girrbach, що значно підвищує якість ортопедичного лікування.

    Введите Ваше имя и телефон и администратор клиники свяжется с Вами в ближайшее время:

      Введіть Ваше ім'я та телефон і адміністратор клініки зв'яжеться з Вами у найближчий час: