Шановні пацієнти

з 18.03.2020 по 03.04.2020

Клініка працює в ургентному режимі у зв’язку з введенням у державі каратнтину.

 м. Київ, вул. Лаврухіна, 3   (044) 534-37-00,  (096) 534-07-77,  (066) 534-07-77          Записаться на прием

Хирургичне лікування

  1. Видалення зубів
  2. Пьезохірургія
  3. Зубосберегающіе операції

Видалення зубів


Наш медичний центр проводить видалення зуба (видалення частини зуба – гемісекцію) у відповідність до медичних показань. Хірургічна стоматологія повністю виконує всі вимоги до проведення цієї операції (видалення зуба), такі як мінімальна травматизація тканин, профілактика післяопераційних ускладнень, заповнення дефекту кісткової тканини її замінником (в разі необхідності) та багато інших. Це дозволяє проводити видалення зуба завжди безпечно і безболісно, забезпечуючи швидке загоєння.


Пьезохирургія

Один з найбільш передових методів в хірургічній стоматології. Його суть полягає в тому, що хірургічне втручання (надріз, розпил, відшарування) проводиться за допомогою ультразвуку без безпосереднього контакту з оточуючими тканинами і, як наслідок, втручання виходить малотравматичним, вузьконаправленим (в порівнянні з класичними бормашинами), відсутня перегрів кісткових структур.

На думку багатьох хірургів-стоматологів, головна перевага пьезохірургіі – максимально прогнозований результат з мінімальною кількістю ускладнень під час втручання та в післяопераційному періоді.

    Введите Ваше имя и телефон и администратор клиники свяжется с Вами в ближайшее время:

      Введіть Ваше ім'я та телефон і адміністратор клініки зв'яжеться з Вами у найближчий час: