м. Київ, вул. Лаврухіна, 3  (044)-534-37-00,  (096)534-07-77,  (066)534-07-77           Записатися на прийом

Стоматологічні послуги, що надаються медичним центром "ДЕНТ-АЛЬЯНС"

Імплантація.

Детальніше

Стандарти обслуговування

Cанепідрежім

Cанэпидрежим

Особлива увага приділяється суворого дотримання санепідрежиму, асептики і антисептики.
Відвідування кабінету стоматолога можливо тільки в одноразових бахілах, які ізолюють взуття.
Лікарі та асистенти працюють тільки в одноразових рукавичках і масках.
Для кожного пацієнта використовується індивідуальна стерильна укладання інструментарію. перед кожним прийомом пацієнта використані одноразові матеріали утилізуються, кабінет і обладнання проходять цикл антисептичної обробки.
Всі інструменти і контактний матеріал стерилізується в автоклаві.
На всіх етапах експлуатації обладнання та інструментів (зберігання - використання - очищення - стерилізація - використання) дотримується суворий контроль над виконанням кожного циклу.

Стандарти лікування

У клініці розроблені стандарти лікування в усіх напрямках стоматології. Затверджено і введено в дію алгоритми професійної діяльності лікаря і асистента. Визначено критерії та параметри оцінки. Збирається інформація по кожному фахівцю, вивчаються, і оцінюються знімки, лікувальні картки, результати обстеження.
В результаті обробки цієї інформації і використання норм і рекомендацій МОЗ України складаються протоколи лікування, розраховуються показники, що характеризують якість і ефективність стоматологічної допомоги нашої клініки.
Кожен пацієнт проходить ретельне обстеження всіх фахівців (гігієніста, терапевта, пародонтолога, ортопеда, ортодонта, хірурга).
Під керівництвом головного лікаря, кожен лікар, який оглянув пацієнта, дає свій висновок і визначає обсяг лікування в своїй області. Проводяться необхідні діагностичні та лабораторні дослідження.
Після цього складається комплексний план стоматологічного лікування пацієнта. В ньому прописується не тільки обсяг лікування, але і фінансові дані, і терміни проведення лікування. Цей план узгоджується з пацієнтом, в нього вносяться корективи, якщо потрібно - складається альтернативний план. Остаточний варіант підписується обома сторонами.

Стандарты лечения

Гарантії

Гарантии

Гарантії на проведене лікування встановлені на основі «Положення про термін гарантії і терміні служби на роботу при наданні стоматологічної допомоги ». Положення розроблено відповідно до «Основами законодавства України про охорону здоров'я», Закону України «Про захист прав споживачів », наказу МОЗ України №305 від 21.11.2000 року« Про затвердження критеріїв медико економічної оцінки надання стоматологічної допомоги I, II, III рівнях (амбулаторна допомога) », Наказу МОЗ України № 507 від 28.12.2002 року« Про затвердження нормативів надання стоматологічної допомоги та показників якості медичної допомоги ».
Гарантійні терміни і терміни служби на виконані стоматологічні роботи (послуги) для кожного пацієнта встановлюються лікарем в залежності від:

  • клінічної картини в порожнині рота;
  • наявності супутніх захворювань, які безпосередньо чи опосередковано призводять до змін в зубах і оточуючих тканинах;
  • повноти виконання пацієнтом плану лікування, рекомендованого лікарем.
З урахуванням зазначених обставин в конкретному випадку гарантійні терміни і терміни служби можуть бути зменшені або збільшені в порівнянні з середніми термінами.

Використовувані технології

Постійний розвиток технологій, в тому числі і в стоматології призводить до появи нових матеріалів і методик лікування. У нашій клініці ми намагаємося використовувати технологічні новинки, які дозволяють розширити і поліпшити якість діагностики, лікування і профілактики різних захворювань. діагностика порожнини рота є важливою складовою частиною успішного стоматологічного лікування.

Рентгенологічне обстеження

Детальніше

Використання мікроскопа

Детальніше

Профілактика захворювань

Детальніше

Імплантологічні матеріали

Детальніше

Ортопедична діагностика

Детальніше

Брекет-системи Damon

Детальніше

Персонал

Наш персонал - це віддані і професійні люди, об'єднані спільною корпоративною культурою і розділяють ключові цінності колективу:

  • Повага та увага до пацієнтів.
  • Ефективність та оперативність.
  • Командна робота.
  • Безпека.
  • Прагнення до розвитку і професійного росту.

Кожен з наших співробітників докладає особисту участь для поліпшення рівня сервісу. Регулярні збори персоналу дозволяють лікарям обмінюватися професійним досвідом, приймати колегіальне рішення в складних ситуаціях, виробляти спільні принципи взаємин.

Колектив нашого центру...

Про медичний центр

Медичний центр ДЕНТ-АЛЬЯНС заснований в 2008 році в місті Києві, по вулиці Миколи Лаврухіна 3.
Медичний центр ДЕНТ-АЛЬЯНС - клініка нового покоління для тих, хто вибирає діагностичні та лікувальні процедури, засновані на використанні високих технологій і сучасних наукових розробках. Ми стежимо за всіма інноваціями в галузі стоматології та застосовуємо їх у своїй  практиці. Ми маємо можливість працювати на обладнанні і матеріалах останнього покоління, що  дозволяє виробляти високоточну діагностику і якісне лікування. Особливість роботи наших  лікарів полягає в комплексному і колегіальному підході до лікування.
Ми дотримуємося принципу найвищої якості всіх послуг, що надаються і індивідуального підходу  до кожного пацієнта. Особлива увага приділяється суворого дотримання санепідрежиму, асептики і антисептики.


Введите Ваше имя и телефон и администратор клиники свяжется с Вами в ближайшее время:

Введіть Ваше ім'я та телефон і адміністратор клініки зв'яжеться з Вами у найближчий час: