Шановні пацієнти

з 18.03.2020 по 03.04.2020

Клініка працює в ургентному режимі у зв’язку з введенням у державі каратнтину.

 г. Киев, ул. Лаврухина, 3   (044) 534-37-00,  (096) 534-07-77,  (066) 534-07-77          Записаться на прием

У клініці розроблені стандарти лікування в усіх напрямках стоматології. Затверджено і введено в дію алгоритми професійної діяльності лікаря і асистента. Визначено критерії та параметри оцінки. Збирається інформація по кожному фахівцю, вивчаються, і оцінюються знімки, лікувальні картки, результати обстеження.
В результаті обробки цієї інформації і використання норм і рекомендацій МОЗ України складаються протоколи лікування, розраховуються показники, що характеризують якість і ефективність стоматологічної допомоги нашої клініки.
Кожен пацієнт проходить ретельне обстеження всіх фахівців (гігієніста, терапевта, пародонтолога, ортопеда, ортодонта, хірурга).
Під керівництвом головного лікаря, кожен лікар, який оглянув пацієнта, дає свій висновок і визначає обсяг лікування в своїй області. Проводяться необхідні діагностичні та лабораторні дослідження.
Після цього складається комплексний план стоматологічного лікування пацієнта. В ньому прописується не тільки обсяг лікування, але і фінансові дані, і терміни проведення лікування. Цей план узгоджується з пацієнтом, в нього вносяться корективи, якщо потрібно — складається альтернативний план. Остаточний варіант підписується обома сторонами.

    Введите Ваше имя и телефон и администратор клиники свяжется с Вами в ближайшее время:

      Введіть Ваше ім'я та телефон і адміністратор клініки зв'яжеться з Вами у найближчий час: